گروه های آموزشی
آزمایشگاه ها
اخبار > اقدامات لازم جهت برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   اقدامات لازم جهت برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد

 
    

جهت برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد در نیمسال جاری لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :
-  دانشجو می‌بایست فرم درخواست مجوز دفاع را بعد از تایید استاد راهنما و مدیر گروه مربوطه به همراه نتیجه همانندجویی (که توسط استاد راهنما از سامانه اخذ می‌شود) به دفتر تحصیلات تکمیلی پردیس تحویل دهد.
- فرم تعیین داور پس از تکمیل توسط استاد راهنما به همراه یک نسخه از پایان‌نامه، به همراه درخواست مجوز دفاع به دفتر پردیس تحویل داده شود.
- پس از صدور مجوز دفاع توسط تحصیلات تکمیلی دانشگاه و تعیین اساتید داور، دانشجو می‌تواند جلسه دفاع را با اساتید راهنما، مشاور و داوران هماهنگ کند و فرم هماهنگی جلسه دفاع را پس از امضا توسط اساتید، حداقل چهار روز کاری قبل از تاریخ هماهنگ شده به دفتر پردیس تحویل داده شود.
- محل برگزاری جلسه دفاع توسط دانشجو با دفتر پردیس و یا دانشکده‌های دیگر هماهنگ شده و در فرم هماهنگی ذکر شود. همچنین روز و ساعت دفاع به طور کامل در فرم هماهنگی ذکر شود.
- در صورتی که دانشجو فعالیت پژوهشی مستخرج از پایان‌نامه دارد باید در زمان هماهنگی جلسه دفاع مدارک مربوط به آن را به اساتید داور و همچنین به دفتر پردیس تحویل دهد.
- دانشجویانی که اساتید راهنما و مشاور خارج از دانشگاه دارند، می‌بایست تصویر (واضح) آخرین حکم کارگزینی اساتید را به دفتر پردیس تحویل دهند و یا به آدرس ایمیل olumenovin@semnan.ac.ir ارسال نمایند.
- آخرین زمان برگزاری جلسه دفاع در نیمسال جاری 30 بهمن 96 می‌باشد.


      

 

گروه خبری :اطلاعیه ها    سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦ ساعت :١١:٥٦     تعداد نمایش:505    کد خبر:١١٦٣٦

 خوش آمد گویی
 
اطلاعات مدیرگروه
 
اعضای هیات علمی
سایتهای مفید
تقویم
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8373
 بازدید امروز : 96
 کل بازدید : 152497
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.2032