تقویم
اخبار > اقدامات لازم جهت برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد


نسخه چاپي      ارسال به دوست

   اقدامات لازم جهت برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد

 

 
    

جهت برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد در نیمسال جاری لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :
-  دانشجو می‌بایست فرم درخواست مجوز دفاع را بعد از تایید استاد راهنما و مدیر گروه مربوطه به همراه نتیجه همانندجویی (که توسط استاد راهنما از سامانه اخذ و توسط استاد راهنما و مدیرگروه تایید و امضا می‌شود) به دفتر تحصیلات تکمیلی پردیس تحویل دهد.
- فرم تعیین داور پس از تکمیل توسط استاد راهنما به همراه یک نسخه از پایان‌نامه، به همراه درخواست مجوز دفاع به دفتر پردیس تحویل داده شود.
- پس از صدور مجوز دفاع توسط تحصیلات تکمیلی دانشگاه و تعیین اساتید داور، دانشجو می‌تواند جلسه دفاع را با اساتید راهنما، مشاور و داوران هماهنگ کند و فرم هماهنگی جلسه دفاع را پس از امضا توسط اساتید، حداقل یک هفته قبل از تاریخ هماهنگ شده به دفتر پردیس تحویل داده شود.
- محل برگزاری جلسه دفاع توسط دانشجو با دفتر پردیس و یا دانشکده‌های دیگر هماهنگ شده و در فرم هماهنگی ذکر شود. همچنین روز و ساعت دفاع به طور کامل در فرم هماهنگی ذکر شود.
- در صورتی که دانشجو فعالیت پژوهشی مستخرج از پایان‌نامه دارد باید در زمان هماهنگی جلسه دفاع مدارک مربوط به آن را به اساتید داور و همچنین به دفتر پردیس تحویل دهد.
- دانشجویانی که اساتید راهنما و مشاور خارج از دانشگاه دارند، می‌بایست تصویر (واضح) آخرین حکم کارگزینی اساتید را به دفتر پردیس تحویل دهند و یا به آدرس ایمیل olumenovin@semnan.ac.ir ارسال نمایند.
- آخرین زمان برگزاری جلسه دفاع در نیمسال اول سال تحصیلی تا پایان بهمن ماه و برای نیمسال دوم سال تحصیلی پایان شهریور سال بعد می باشد.


      

 

گروه خبری :اطلاعیه ها    سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦ ساعت :١١:٥٦     تعداد نمایش:609    کد خبر:١١٦٣٦

 


پیوندها

پیوندهای مفیدIنقشه دانشگاهIوضعیت آب و هوای شهر سمنانIتماس با ماIارتباط با ما